Instrumentit

OPETTAJAINKOULUTTAJAT JA SOITINVASTAAVAT

Alttoviulu

Soitinvastaava Clara Petrozzi clarapetrozzi@gmail.com 041 4818 175

Huilu

Kouluttaja ja soitinvastaava Eija Puukko eija.puukko@pkmo.fi 0400 811 338
Kouluttaja Leena Mäkilä mlmakila@hotmail.com 041 4357 202

Kitara

Soitinvastaava Raimo Päiväläinen raimo.paivalainen@kmo.fi 040 746 6898

Laulu

Kouluttaja Analia Capponi-Savolainen Studiocapponi@gmail.com 0400 216 787
Kouluttaja ja lauluvastaava Mervi Sipola-Maliniemi mervi.sipola-maliniemi@musiikkivirtus.net 040 584 2855
Kouluttaja Mette Heikkinen mette.heikkinen@saunalahti.fi
Kouluttaja Päivi Kukkamäki  suzukivoice@kolumbus.fi 040 725 4779

Piano

Kouluttaja Maarit Honkanen honkanen.maarit@gmail.com 050 544 5212
Soitinvastaava Tiina Puumalainen tiina.puumalainen@gmail.com

Sello

Kouluttaja Anja Maja anja.maja@iki.fi 040 5467 884
Soitinvastaava Tiia Ignatius tiia.ignatius@gmail.com

Viulu

Soitinvastaava ja kouluttaja Ahokanto Salla salla.ahokanto@gmail.com 040 933 0021
Kouluttaja Lehto Hannele hlehto54@gmail.com  040 767 1654
Kouluttaja Olamaa Marja marjaolamaa@hotmail.com 0400 602 042